5/C
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+7 Taş Olurmu Sami Yaparsa Süper Olur xDxD

5/C :: Geyik

Sizce Komikmiydi ?

+7 Taş Olurmu Sami Yaparsa Süper Olur xDxD Vote_lcap100%+7 Taş Olurmu Sami Yaparsa Süper Olur xDxD Vote_rcap 100% 
[ 2 ]
+7 Taş Olurmu Sami Yaparsa Süper Olur xDxD Vote_lcap0%+7 Taş Olurmu Sami Yaparsa Süper Olur xDxD Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
+7 Taş Olurmu Sami Yaparsa Süper Olur xDxD Vote_lcap0%+7 Taş Olurmu Sami Yaparsa Süper Olur xDxD Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]

Toplam Oylar : 2

+7 Taş Olurmu Sami Yaparsa Süper Olur xDxD Empty +7 Taş Olurmu Sami Yaparsa Süper Olur xDxD

Mesaj tarafından Serhat Perş. Şub. 12, 2009 6:01 pm

Ark.lar Sami Diyorki Bitane +9 Baltalı Mızrak gördüm +4 savascıdan Koruyan taş ile +7 Kavrama Taşı Basılı adam 400k ya satıyordu xDxD Ben dedimki +7 Taş Olurmu Sami Sami diyor Evet Süper taş bu arada sohbete Denizhan'da katılıyor ve Benimde +7 aslan plaka 'mın üzerinde +7 koruma taşı var diyor ve ben tek kalıyorum Very Happy:D:D:D Very Happy Benim Haklı Olduğum %100 Belli ama What a Face What a Face What a Face What a Face Cool Cool Sonra dedimki Göster msn'de oke resmi çekiyim gösteririm dedi Cool

ve daha bugün yani 12 Şubat 2009 Günü bu olay başımdan Geçti Sizce Komikmi Ankete Katılın Very Happy
Serhat
Serhat
Admin
Admin

Bunu Beğendim +Rep :
path=\"\" title=\"\" permalink=\"\">

https://ineklerclup.yetkin-forum.com

5/C :: Geyik